Kto sme

Spoločnosť REVITALSTAV s.r.o. bola založená 6. mája v roku 2008. Realizujeme výstavbu nových predsadených lodžií pre panelové a tehlové domy, vrátane dodávok na domy, na ktorých lodžie pôvodne neboli.

 

Súčasťou kompletnej dodávky je demontáž pôvodných balkónových konštrukcií so zábradlím, vrátane výrezov panelov pre balkónové zostavy, usadenie nových CERTIFIKOVANÝCH prefabrikovaných dielcov lodžií, vrátane betónového, alebo kovového zábradlia, ďalej vykonávame montáž klampiarskych prvkov, náterov, terénnych úprav atď. Všetky podklady nutné pre realizáciu sú spracované odborníkmi s dlhoročnou praxou na technológiu predsadených lodžií systému REVITAL. V prípravnej fázy sa spracováva projekt a statické posúdenie priamo pre Váš dom.

 

Životnosť nami realizovaných stavieb je zaručená vysokou kvalitou používaných materiálov a odborne prevedenou prácou od našich 28 stálych zamestnancov s dlhoročnou skúsenosťou v obore.

 

Keďže sme výrobcovia prefabrikovaných dielcov lodžií, sme schopný uspokojiť všetky priania klientov, pokiaľ sú technicky uskutočniteľné. Vďaka vlastnej výrobe sme schopní garantovať najvyššiu možnú kvalitu dodávaných lódžiových výrobkov. Naše výrobky sú náležíte certifikované a testované v STAVEBNOM TECHNICKO -SKUŠOBNOM ÚSTAVE . Ďalej je kontrola kvality riadená internými smernicami firmy. Snažíme sa prácu robiť poctivo, kvalitne s maximálnou možnou starostlivosťou o zákazníka a to nielen pred a v priebehu, ale aj po realizácií stavby. Dbáme na to, aby náš zákazník bol čo najviac informovaný o technológii predsadených lodžií a na základe týchto informácií sa mohol rozhodnúť, aký typ balkónov si zvolí.

 

Naším mottom je: Rýchlosť realizácie + vysoká kvalita + dobrá cena = spokojný zákazník.

  

Máte záujem o viac informácií?

  
Vaše meno:
Váš e-mail:
Váš telefón:
Mesto:
Text správy:
Opište číslo:

Ako prebieha realizácia

Jak probíhá realizace představěných lodžií

Ukážka typického priebehu výmeny poškodených balkónov za nové betónové predstavené lodžie - Revital system

Referencie realizácií

Reference realizací představěných lodžií

Pozrite sa na hotové realizácie predstavených betónových lodžií.
Ide len o výber najnovších domov, máme za sebou viac ako 10 000 realizácií na Slovensku, v Čechách aj na Morave.

Poradenstvo ZDARMA

Lodžie - poradenstvo ZDARMA

Ponúkame bezplatné posúdenie projektu na Váš dom a navrhneme nejvhodnejšie riešenie lodžií s ohľadom na rozpočet.

Certifikáty

Certifikace kvality

Vlastníme certifikáty systému riadenia kvality podľa medzinárodných noriem ISO 9001, 14001 a TASUS, ktoré sú zárukou produktu a služieb ponúkaných zákazníkovi.

 

Copyright © 2016 • Prefabrikované lodžie REVITALSTAV - výroba a montáž. Všetky práva vyhradené. Designed by virtualis.cz