Hotová lodžie Revitalstav

Nové lodžie pre váš dom

 

Zn. žiadne triky, iba poctivé kúzla.

 

Nech už žijete v starom dome alebo v novom, iste si vy i vaši susedia prajete užívať si všetkého komfortu bývania . Žiadny balkón je pritom rovnako zlý variant ako balkón v havarijnom stave.

 

Päť metrov štvorcových radosti...

To prvé nie je tak naliehavé, pretože balkón je predsa len príjemný bonus k príjemnému bývaniu. Lenže takéto miesto pre odpočinok je už dnes samozrejmou súčasťou bytu a vie výrazné navýšiť jeho cenu. Zväčšuje plochu bytu o celých 5, 2 štvorcových metrov a v prípade zasklenia umožňuje celoročné užívanie.

Nie všetci však vedia, že možnosť zaobstarať pre dom balkóny dodatočne vôbec existuje! A že nie je nijako komplikovaná ani finančné nákladná. Rozšírte svojim susedom obzory a uvidíte, že vás budú velebiť za skvelý nápad aj za vzhľad, ktorého si budú užívať pri každom posedení pri káve v svojej novej lodžii!

 

Päť metrov štvorcových bezpečia...

Druhý variant je závažnejší. Chápeme, že pohľad na poškodené balkóny, na ktorých sa škaredo podpísal zub času, vám robí vrásky na čele – a je jedno, či je reč o panelovom dome alebo o tehlovom. Nás by znepokojoval tiež, pretože balkón s narušenou statikou predstavuje obrovské nebezpečie.

Ale nič vám nebráni vymeniť staré nevyhovujúce balkóny za zbrusu nové predstavene lodžie, ktoré majú odolnú konštrukciu z betónu, sú samonosné a splňajú prísne nároky na bezpečnosť. Starostí sa nebojte, sme pripravení zariadiť za vás všetko potrebné, vrátane obstarania kompletnej dokumentácie.

 

Možno čary, ale máry nie!

Radí by sme vám povedali, že zázraky robíme na počkanie a nemožné do troch dní, ale mysleli by ste si, že preháňame . Radšej sa teda pozrite sami.

 

 

  

Máte záujem o viac informácií?

  
Vaše meno:
Váš e-mail:
Váš telefón:
Mesto:
Text správy:
Opište číslo:

Ako prebieha realizácia

Jak probíhá realizace představěných lodžií

Ukážka typického priebehu výmeny poškodených balkónov za nové betónové predstavené lodžie - Revital system

Referencie realizácií

Reference realizací představěných lodžií

Pozrite sa na hotové realizácie predstavených betónových lodžií.
Ide len o výber najnovších domov, máme za sebou viac ako 10 000 realizácií na Slovensku, v Čechách aj na Morave.

Poradenstvo ZDARMA

Lodžie - poradenstvo ZDARMA

Ponúkame bezplatné posúdenie projektu na Váš dom a navrhneme nejvhodnejšie riešenie lodžií s ohľadom na rozpočet.

Certifikáty

Certifikace kvality

Vlastníme certifikáty systému riadenia kvality podľa medzinárodných noriem ISO 9001, 14001 a TASUS, ktoré sú zárukou produktu a služieb ponúkaných zákazníkovi.

 

Copyright © 2016 • Prefabrikované lodžie REVITALSTAV - výroba a montáž. Všetky práva vyhradené. Designed by virtualis.cz