Výhody z pohľadu predsedu bytového družstva

Skript: celý řádek na 100% šířky


Nové lodžie pre váš dom
Zn. žiadne triky, len poctivé kúzla.

Nech už žijete v starom dome alebo v novom, istotne si vy i vaši susedia prajete užívať si komfort bývania so všetkým čo k tomu patrí. Nemať balkón je pritom rovnako zlá varianta ako balkón v havarijnom stave.

 

Päť metrov štvorcových radosti...

To prvé nie je tak naliehavé, pretože balkón je predsa len príjemný bonus k príjemnému bývaniu. Lenže také miesto pre odpočinok je už dnes samozrejmou súčasťou bytu a vie výrazne navýšiť jeho cenu. Zväčšuje plochu bytu o celých 5,2 štvorcových metrov a v prípade zasklenia umožňuje celoročné užívanie.

Nie všetci však vedia, že možnosť zaobstarať pre dom balkóny dodatočne vôbec existuje! A že to nie je nijako komplikované ani finančne náročné. Rozšírte svojim susedom obzory a uvidíte, že vás budú velebiť za skvelý nápad aj za výhľad, ktorého si budú užívať  pri každom posedení pri káve vo svojej novej lodžii!

 

Päť metrov štvorcových bezpečia...

Druhá varianta je závažnejšia. Chápeme, že pohľad na poškodené balkóny, na ktorých sa škaredo podpísal zub času, vám robí vrásky na čele – a je jedno, či je reč o panelovom dome alebo o tehlovom. Nás by znepokojoval tiež, pretože balkón s narušenou statikou predstavuje obrovské nebezpečenstvo.

Ale nič vám nebráni vymeniť staré nevyhovujúce balkóny za úplne nové predstavené lodžie, ktoré majú odolnú konštrukciu z betónu, sú samonosné a spĺňajú prísne nároky na bezpečnosť. Starostí sa nebojte, sme pripravení zariadiť za vás všetko potrebné, vrátane vypracovania  potrebnej dokumentácie a stavebného povolenia.

 

Možno čáry, ale máry nie!

Radi by sme vám povedali, že zázraky robíme na počkanie a nemožné do troch dní, ale mysleli by ste si, že preháňame. Radšej sa teda pozrite sami.